Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaretin Nedir?

Türkiye’nin sektörlerinin lider iki markası T-Soft ve Radore tarafından gerçekleştirilmiş bir e-ticaret yazılım projesidir. Barındırılma hizmetleri Radore tarafından verilmekte, yazılım teknolojileri T-Soft tarafından geliştirilmektedir.

Nasıl Kayıt Olurum?

Sitemizin sağ üst kısmında bulunan Kaydol butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz

Para Ödeyecek miyim?

Hiçbir ücret ödemeden bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Yıllık 96 GB trafik ve 500 MB disk alanı dahilinde tamamen ücretsiz bir servistir.

İstediğim Herşeyi Satabilir miyim?

T.C. kanunları dahilinde internetten satışına izin verilen tüm ürünleri satabilirsiniz.

Sitemi oluştururken HTML ve CSS Bilmem Gerekiyor mu?

E-ticaret sitenizi hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan kolayca kurabilir, hiçbir desteğe gerek olmaksızın kolayca yapılandırabilirsiniz.

Sitemi Oluştururken Kimden ve Nereden Yardım Alabilirim?

E-ticaret siteniz bir yapılandırma sihirbazı ile çok kolayca kurulabilir özelliktedir. Panelden ticket vasıtasıyla yazılı mesaj yolu ile yardım alınabilmektedir. Telefon ile yardım hizmeti bulunmamaktadır.

Sattığım Eşyaların Parasını Nereden Alacağım?

Türkiye’nin Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu onaylı en büyük iki ödeme sistemi İpara ve PayU ile yazılımımız uyumludur. Bu firmalardan bir hesap açtıktan sonra, en yaygın kredi kartlarında 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Bu şirketler haftanın belirli günleri biriken paralarınızı hesabınıza aktarmaktadırlar.

Ödeme Yöntemleri Neler?

Kredi kartı, kapıda ödeme ve havale ödeme yöntemleri ile müşterilerinizi siparişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.

Taksit İmkanı Varmı?

Kredi kartlarına 12 ay taksite kadar, müşterilerinize taksitlendirme yapabilirsiniz.